Mirzade Baklava

Kalite ve Lezzetin Kesisim Noktası

Vizyonumuz

Misyon ve vizyon
Mirzade; sektöre çocuk yaşta atılmış, büyük emek ve gayretlerle yetişmiş  Hacı Bahattin Mizan tarafından profesyonel kadrosuyla 1989 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hacı Bahattin Usta’nın 1989 yılında ilk girişimiyle Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde 50 metrekare bir dükkân ve birkaç masa ile kurulan Mirzade Baklavaları.

Müşteriden çok misafir olarak gördüğü tüketicilerini, çok satış yerine doğru ve ahlaki satış üzerine benimsemiştir.
Doğru, kaliteli ürünü dürüst ve ahlaki ticari değerler üzerinden sunmaya çalışan Mirzade Baklavaları güler yüz ve özverisiyle her zaman daha ilerisi için çalışmaktadır

Misyonumuz

En iyi baklava en iyi dostluk elçisidir.
Türkiye’nin her köşesinde bir tepsi baklava bazen dostları buluşturur, bazen dargınları barıştırır. Baklava her zaman ikram edenin itibarına itibar katar. Hatta yeri gelir ülkemizi dünyada da temsil eder…

En iyi baklava en iyi malzemeyle yapılır.

Baklavalarımızın içine malzemenin sadece en iyisi girer. Gaziantep yöresinde yetişen sert buğdayın unu. Yöremizin koyun ve keçilerinin sütünden sadeyağ. Yalnız yöremizde yetişen turfanda boz fıstık. Ve sadece halis pancar şekeri. Ürünlerimizde glikoz şurubu ve suni tatlandırıcılara asla yer yoktur.

Kalite

En iyi baklava en iyi ustalarca yapılır.
En iyi usta bile mükemmel baklavayı tek başına yapamaz. Baklava üretimi hamurunun yoğrulmasından açılmasına, serilmesinden pişirilmesine her aşamada titiz bir işbölümü gerektirir. Kalitede mükemmellik, her ustanın usta her aşamayı iyi bilmesiyle sağlanır. İyi bir baklava ustası olmak için en az on yıl gerektiği düşünülürse, Ahilik esasına dayalı çıraklık-kalfalık-ustalık silsilemizi 30 yıldır kesintisiz devam ettirerek Türkiye’ye birbirinden değerli baklava ustaları yetiştiriyor olmamızın önemi daha iyi anlaşılır.

Kolay Ulaşılabilirlik

Mirzade Baklavaları ürünlerini kolayca sipariş verebilir, Türkiye’nin istediğiniz konumuna ulaştırabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Mirzade Baklavaları ürünlerini kolayca sipariş verebilir, KAPIDA ÖDEME kolaylığıyla siparişlerinizi teslim alabilirsiniz.